حساب خوب آموزش و نگهداری اطلاعات مالی ، حسابداری

حساب خوب چیست؟

حساب خوب ، سامانه مالی و حسابداری پیشرفته تحت وب می باشد. در این سامانه امکان نگهداری اطلاعات حسابداری برای شرکت های کوچک و بزرگ فراهم آمده است.

این سامانه علاوه بر استفاده در شرکت ها، برای دانشجویان و تازه کارانی که به دنبال یادگیری مطالب تئوری خود در قالب عملی می باشند،هم کاربرد دارد.

مزایای حساب خوب

در حال حاضر با توجه به سرعت تکنولوژی و ابزارهای الکترونیکی، بروز بودن در نرم افزار هم اهمیت خاصی پیدا کرده است. لذا نرم افزارهای قدیمی تحت داس، و یا ویندوز از دور خارج شده و نیاز روز افزون به تکنولوژی های بروزتر احساس می شود.

حساب خوب ، به صورت تحت وب با استفاده از بوت استرپ باعث شده است که کاربران به صورت آنلاین هم از کامپیوتر شخصی و هم موبایل به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.

ویژه شرکت های متوسط و کوچک

سامانه حساب خوب خود را با انواع شرکت ها از جمله شرکت های متوسط و یا کوچک وفق نموده است. شرکت متوسط و یا کوچک از دید حساب خوب ، به شرکت هایی گفته می شود که تعدا سند کمتری در سال مالی دارند.

در این شرکت ها به جای هزینه نگهداری اطلاعات در خود شرکت و دردسر های پشتیبانی و با توجه به آینده رو به رشد سیستم های ابری بهتر این است که از خدمات این سیستم ها استفاده شود. حساب خوب در کنار شما نگهداری این اطلاعات را تضمین می کند.

ویژه شرکت ها و سازمان های بزرگ

حساب خوب برای شرکت ها و سازمان های بزرگ به صورت خیلی خوب قابل استفاده می باشد. شرکت ها یا سازمان هایی از دید حساب خوب بزرگ هستند که تعداد سند آنها در سال زیاد و یا حساسیت اطلاعات مالی آنها بیشتر از جاهای دیگر باشند.

حساب خوب برای این شرکت ها نیاز به هماهنگی های بیشتر در صورت لزوم با مجموعه های ذیربط را دارد.

ویژه تازه کاران

شاید یکی از مشکلات نیروهای تازه در بازار کار این باشد که چطوری وارد یک مجموعه ای بشوند که بیگانه با اسناد واقعی یا نرم افزار ها نباشند. شاید این نگرانی با کمی آموزش برطرف شود.

حساب خوب ، در این زمینه هم جوابگوی اعضای جستجوی کار می باشد. با یک عضویت ساده شما به عنوان یک حسابدار می توانید کدینگ ایجاد کرده و اولین سند حسابداری خود را صادر کنید.

شاید شما تجربه کار دارید ولی به اندازه کافی نیست و یا اینکه از تجربه کاری خود مدت زمان زیادی گذشته باشد، باز هم با همین عضویت شما می توانید خود را بروز کنید.

نحوه عضویت در حساب خوب

برای عضویت شما ابتدا باید فرم عضویت در سامانه را پر و نوع عضویت خود را اعلام کنید. سپس در سریع ترین زمان درخواست شما پیگیری و با شما تماس گرفته می شود.

قیمت حساب خوب

قیمت ها در حساب خوب بر اساس نوع عضویت دسته بندی می شود. کمتر ین قیمت پیشنهادی ویژه عضویت های دانشجویی و تازه کار می باشد.